מסלולים מקצועיים

עולם העבודה משתנה כל הזמן ודורש עדכניות ודינאמיות מחשבתית  לצד יכולות וכישורים מגוונים. 
דרור גליל שם לעצמו למטרה להכין את בני הנוער לעולם המחר.
בוגרינו יוצאים עם תעודת מקצוע מתקדמת, תיק עבודות עשיר, תעודת בגרות מלאה/חלקית

וניסיון תעסוקתי בעולם האמיתי – מיומנויות של עבודת צוות, וחשיבה יצירתית.

עיצוב תעשייתי

הכשרה רב תחומית  לעיצוב  וייצור מוצר.
הכשרה בחיתוך לייזר, cnc, ריתוך, נגרות,
מדפסת תלת מימד ועוד...
נסיון ביצירת מענה לצרכים חברתיים.

אקו חקלאות

הכשרה בתחום החקלאות האקולגית,
מציאת פתרונות לחקלאות עתידנית,
עבודה שוטפת בחממה הידרופונית,
גן ירק ומעבדה.

ניו מדיה

הכשרה למקצועות המדיה והתקשורת.
לימודי צילום סטילס/ווידאו, הפקה ועריכה,
בניית אתרי אינטרנט, שיווק.
עבודה מעשית על פרויקטים חברתיים.

"הנוער הוא הסיכוי הנצחי לאושר של האנושות".
מרטין בובר

מגמת עיצוב תעשייתי

מגמת עיצוב תעשייתי רב תחומי הינה מסלול הכשרה מקצועית בתחום הייצור הדגיטלי אבל לא רק… בוגרי המגמה יוכשרו לקחת צורך אמיתי ולעבור את כל התהליך מזיהוי הצורך, פיתוח אבי טיפוס ועד ייצור מוצר אמיתי שעובד ופותר את הצורך. תכנית הלימודים מורכבת מלימוד והכרה של תהליך אפיון, פיתוח ומחקר של מוצר. הכרת תכנון דיגיטלי של מוצר בתוכנות תיב"ם. הכרת מכונות ייצור דיגיטלי מגוונות כגון מדפסות תלת ממד, חיתוך לייזר, כרסם CNC ועוד. שימוש ועבודה עם כלי סדנה. אלקטרוניקה בסיסית ועוד. במילים אחרות כל מה שצריך כדי להפוך רעיון למוצר.

לצד הלימודים המעשיים אנו מעמיקים גם בלימודים עיונים הרלוונטים לפרויקטים השונים, לומדים ומכירים את עולם הטכנולוגיה ופוגשים דילמות ערכיות סביב עולם הטכנולוגיה תוך הבנה כיצד אנו רותמים את הטכנולוגיה לשפר את העולם.

מגמת אקו חקלאות

מגמת אקו-חקלאות מכשירה את חניכיה להתמודד עם אתגרי החקלאות בהווה ובעתיד. בעולם בו החקלאות מהווה את עמוד התווך לקיומה של אוכלוסיית העולם מצד אחד ומצד שני מהווה אחד מהגורמים המרכזיים בזיהום סביבתי, אין ספק כי ישנו צורך ממשי בעיצוב חקלאות עתיד אחרת – כזו המטיבה עם האדם והסביבה גם יחד ומהווה מקור פרנסה מכבד וראוי לכל העוסקים בה.

חניכי וחניכות המגמה מוכשרים לעבודה בתחום החקלאות האקולוגית, באופן תיאורטי ומעשי, מתמודדים עם פתרון בעיות, לומדים לעבוד בצוות ומגדלים מזון טרי ובריא.

מגמת ניו מדיה

מגמת ניו מדיה הינה מסלול הכשרה מקצועית בתחום המדיה החברתית. בוגרי המגמה יוכשרו לשמש כיוצרי תוכן מילולי וויזואלי ויקבלו כלים להשתלבות במגוון רחב של מקצועות המדיה ועולם התקשורת. תכנית הלימודים מורכבת ממקצועות מעשיים כגון כתיבה יצירתית, צילום סטילס וצילום וידאו, עריכה, הפקה,הפצה ועוד.

לצד הלימודים המעשיים אנו מעמיקים גם בנושאים עיוניים כגון תקשורת המונים, היסטוריה וחברה. החניכים יפתחו ויטפחו את קולם האישי, החוש היצירתי והמבט הביקורתי. במהלך השנה נערכים גם מספר סיורים ומפגשים עם יוצרי מדיה מתחומים שונים אשר משתפים ומעמיקים את ועם החניכים בתהליכי העבודה שלהם.

נותרו מקומות אחרונים לשנת תשפ"ה

דרור גליל  נותן הזדמנות לחוויה בין אישית, לימודית, חברתית ומקצועית אחרת.
מזמינים אתכם.ן להיות חלק ממשהו גדול…

קיבוץ רביד (בין צומת גולני לצומת קדרים)